Forum klanu ...

Sprawy klanowe i nie tylko :)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Słuchajcie ziomale, jesli chcecie pograc sobie w lajnejdżyka to zapraszam na Exi - Torki ^^

#1 2007-09-03 00:09:18

Torkyn

^^

Punktów :   

L2- paradise ( exodus)

no wiec jako sie rzekło... l2-p wraca, napiszcie tu co sądzicie o tym powrocie i jakie postaci bedziecie tworzyc

( nie wiem po co to pisze, pewnie i tak ze 2 osoby to przeczytają, ale co tam )


"...Are you affraid of the dark?...
You schould be, I'm there..."

Offline

 

#2 2007-09-05 21:23:28

JaQL

Mrok Shillien

Punktów :   

Re: L2- paradise ( exodus)

ja oczywiscie tworze swoja historyczną postać
tank-dark elf (SK)... tak jak za dawnych czasow, może nazwa serva sie zmieni i nie tylko nazwa ale cóż sama świadomość że to cząstka byłej Eureki nastawia mnie optymistycznie... Tak że mam pewne plany które będą ciężkie do wykonania ale myślę że znajdzie się garść takich optymistów którzy uwierzą tak jak ja że to jest do zrobienia i choć z pozoru trudne i czasochłonne to może jednak w przyszłości ułatwić sprawę jednak czekam na start serva potem bede wcielał w życie swoje chore wizje


Shillien, tam powstalem z pyłu, tam jest me mroczne serce, i tam spocznie kiedyś moja dusza...

Offline

 

#3 2007-09-07 14:04:44

Torkyn

^^

Punktów :   

Re: L2- paradise ( exodus)

jakież to chore wizje masz na myśli ...?? hee podziel sie choc trochę..
chłopaki z siewcow cienia chca zrobić kaln, mam dylemat, bo mogą mnie obdażyć CL-owaniem, a jeszcze Gothica chce mnie w klanie . lol, sam nie wiem, chciałbym też być w klanie u ciebie. i co ja mam zrobić ? :]


"...Are you affraid of the dark?...
You schould be, I'm there..."

Offline

 

#4 2007-09-08 19:08:42

JaQL

Mrok Shillien

Punktów :   

Re: L2- paradise ( exodus)

No widzisz jestes rozrywany:) jak ruszy juz exodus to zobaczymy jak będzie
to w ktorym klanie będziesz to będzie twoja decyzja... jak by nie było najważniejsze by sie dobrze grało i miło spędzało czas reszta to juz tylko częsci składowe które stworzą tło zabawy


Shillien, tam powstalem z pyłu, tam jest me mroczne serce, i tam spocznie kiedyś moja dusza...

Offline

 

#5 2007-09-09 14:31:01

Torkyn

^^

Punktów :   

Re: L2- paradise ( exodus)

dobrze gadasz :> hehe ale na poważnie to faktycznie sie zobaczy... mam nadzieje że będzie miła atmosfera i tyle pozdro


P.S. w sprawie tego mojego  "rozerwania" poprostu zrobie kilka postaci i bede grał w klanach hehe żart


"...Are you affraid of the dark?...
You schould be, I'm there..."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl