Forum klanu ...

Sprawy klanowe i nie tylko :)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Słuchajcie ziomale, jesli chcecie pograc sobie w lajnejdżyka to zapraszam na Exi - Torki ^^

#1 2007-05-16 22:41:50

Torkyn

^^

Punktów :   

xxx

ja zrobei to co postanowi ta nasza rada choc propozycja ds jest kuszaca ale wiem ze beda tu niezle spory

(sheo ty chyba za duzo kazan sejmowych p. skargi czytales jesli dobrze kojarze to o statku)

co do bushido to nie zaluje ich.

kiedy sie zbiera rada?

_________________
Legia to stara Qwa
Legia jeb**a jest
Legie trzeba pierd***ć
Legie CWKS

Czy Legia wogóle powinna być w 1 lidze? Surprised
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer Gadu-Gadu
RoGaCz
Anioł


Dołączył: 21 Paź 2006
Posty: 288
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: GNO
   
Nowy postWysłany: Śro 18:52, 16 Maj 2007     Odpowiedz z cytatemPowrót do góry
zostajemy i koniec! albo WSZYSCY ALBO NIKT

trzeba teraz wybrac wszystko i zrobic ten klan.


trzeba takze zadecydowac kto sie w tym klane nei znajdzie z obecnych a sa pretendenci mysle (duzo malo aktywnych lub wcale aktywnych)

i mam kilka mysli co do noweg klanu ale to napisze jak juz powstanie

_________________
Legia to stara Qwa
Legia jeb**a jest
Legie trzeba pierd***ć
Legie CWKS

Czy Legia wogóle powinna być w 1 lidze? Surprised
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer Gadu-Gadu
Hendels
Anioł


Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 311
Ostrzeżeń: 0/5

   
Nowy postWysłany: Śro 18:57, 16 Maj 2007     Odpowiedz z cytatemPowrót do góry
spoko to ja zostaje :] na bank Razz

_________________
Image
Image
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu-Gadu
Youpidou
Anioł


Dołączył: 06 Kwi 2007
Posty: 10
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Legnica\Ajaccio
   
Nowy postWysłany: Śro 20:29, 16 Maj 2007     Odpowiedz z cytatemPowrót do góry
Ale co będzie z naszym dawnym klanem Rolling Eyes
Jak go wyrzucimy kompletnie to stracimy wszystkie matsy, a szkoda by było takie rzeaczy stracić Twisted Evil

_________________
Love me or Hate me
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu-Gadu
Sheomund
Anioł


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 154
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Z Raszyna
   
Nowy postWysłany: Śro 20:29, 16 Maj 2007     Odpowiedz z cytatemPowrót do góry
No i gra gitara! Jak n ajleprze zieomi zostaja to zewsze sie cos wybuduje ciekawe czy UG zostanie (bez obrazy UG XD)

_________________
Deszczu skapnij na mą skroń
by me serce ukic od mroku...
I gdy chmury się zbiorą,
wszyscy pokłonią się z pokorą,
Bo Pan nam ukaże Siewcy oblicze,
cierpienie przed nami a ja tylko na śmierć liczę...
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu-Gadu
Gibril
Archaniol


Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 355
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Z Leżajska
   
Nowy postWysłany: Śro 21:05, 16 Maj 2007     Odpowiedz z cytatemPowrót do góry
To mi sie podoba Wink
Dobrze ze chcecie robic nowy klan bo szkoda mi moich for. Gdybym mial to zostawic to troche niefajnie:( Co do matsow Youpi to one sie nie zmarnuja bo dizzy przekaze je roninowi a on wrzuci wszystko do cwh. Ja jestem za stworzeniem nowego klanu. Wbicie 5 lvlu nie bedize trudne bo co jak co to po pierwsze: 40 osob w klanie napewno nie bedize od razu, po drugie mamy wysokie lvle i jak cos to wbicie 5 lvlu nie bedzie duzym problemem.
DS to dobry klan i dobrze zorganizowany, bardzo kuszaca jest propozycja dolaczenia do nich, chocby dlatego ze Walgard to high lvl spoil i spoilowanie recek i innych rzeczy a grade nie bedzie problemem, a co za tym idzie dozbrajanie jest tam duzo szybsze. To moze kusic, ale ja wole sie trudzic, wkurzac, czekac w nieskonczonosc az zostane dozbrojony, wole byc w slabym klanie w slabym ally bo ja lubie spokojna gre, zreszta gram w to tylko dlatego ze poznalem przez lineage bardzo dobrych kolegow, ktorym moge ufac i z ktorymi granie to sama przyjemnosc. A w silnym ally to tylko wojny klotnie i bezustanna pogon za najlepszymi zeby im dorownac. A u nas? Wchodze do gry i czasami wole postac sobie na rynku i tylko rozmawiac przez 3 godziny z klanowiczami. Moze w DS tez by bylo milo ale jednak spoczywala by na nas presja tego zeby przygonic z lvlem bo tam sa ludzie ponad 70+. A u nas nie ma takiej presji. Jesli ktos chce czuc sie silny to DS napewno go przyjmie bo to sa spoko ludzie, ja wole zostac z moim forum i ze starymi znajomymi na panujacych od zawsze zasadach, ktore niekoniecznie zapisane sa w regulaminie ale w samych nas. Wiem ze kklimat ktory tworzymy nie pozwala ludziom, ktorzy chocby w malym stopniu zzyli sie z nami odejsc. I to nie mowie tylko o ludziach ze starego serwera poniewaz sa jeszcze inni, nowi z existence. Dobra koncze moje opowiadanie, chociaz i tak nie opisalem wszystkiego co chodzi mi po glowie. Mam nadzieje ze od nowa zaczniemy z klanem i ze wyjdziemy na tym tylko na dobre. Wiernych czytelnikow, ktorym chcialo sie to czytac pozdrawiam

_________________
Image

Błogosławiony Pan, opoka moja, który zaprawia moje ręce do walki...
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu-Gadu
Gibril
Archaniol


Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 355
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Z Leżajska
   
Nowy postWysłany: Śro 21:07, 16 Maj 2007     Odpowiedz z cytatemPowrót do góry
Omg ale dlugie to to to co napisalem...

_________________
Image

Błogosławiony Pan, opoka moja, który zaprawia moje ręce do walki...
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu-Gadu
Ronin
Anioł


Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 41
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: DG
   
Nowy postWysłany: Śro 21:28, 16 Maj 2007     Odpowiedz z cytatemPowrót do góry
Oj gib wiernym wiernym i to nie tylko czytelnikom. Głebokie przemówienie. Od początku propozycji od strony DS nie byłem za bardzo za tym ale cóż pogodziłem się bo myślałem, że to przegłosujecie a ja mam szacunek do was i zrobiłbym to co wy byście postanowili. Cieszę się jednak bardzo, że też macie taki sentyment do tego klanu(przynajmniej co niektórzy, a licze, że inni też się z nami zżyją i będą grać niekonieczne dla lvli ale dla miłej atmosfery). Też mam czasem coś takiego, że sobie chodzę po mieście i gadam na czatach z wami lub z kolegami z tribunal i dla mnie to nie jest wcale marnowanie czasu. Czasem (a nawet czesciej niz czasem) lubię sobie ponarzekać, że padam minimum 3-5 razy dziennie. Może jest to w pewnym stopniu tragiczne ale przecież ta gra nie poleca tylko na koxaniu.
Nie mam nic do DS, wręcz przeciwnie. Chciałoby się rzecz, że już z niektórymi czuję silną więź, ale muszą nas zrozumieć, że my też chcemy swoją autonomię, że ten klan też ma swoją historię a TAK PIĘKNEJ HISTORI NIE WOLNO KOŃCZYĆ. dojdźmy do innego ally razem z naszymi braćmi z DS. W dwa klany dołączmy do jakiegoś sojuszu. Tylko gib w jednym się możesz mylić, co do silnego ally. Moim zdaniem powinno być silne (najbardziej pragnąłbym mieć ally z tribunal czyli emperors, mam tam real kumpli i znam ich system, robią często rb, wczoraj zaliczyli 8 rb w tym 2 full dropy jeden S robe drugi Majestic gloves A, naprawde czesto maja rb) Nie mam zamiaru was opuszczac (choc niestety miewaly mnie takie mysli i wtedy w chwili slabosci dzielilem sie nimi z wami i prosilem o radę) ale potrzebne nam silne ally dla tych aktywnych członków takich jak ja, którzy lubią chodzić często na rb no i bracia z DS mieliby szansę pokazać pokazur.
Przepraszam, że takie długie. UG masz rację DAMY RADĘ.
a czy Sacrum czy Profanum czy Millenium to wszystkie nazwy są piękne.

_________________
What a beautyful one
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu-Gadu
Ronin
Anioł


Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 41
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: DG
   
Nowy postWysłany: Śro 21:40, 16 Maj 2007     Odpowiedz z cytatemPowrót do góry
To teraz tak. Załorzę nowy temat gdzie będą wpisywały się osoby chętne na stanowisko CLa. Następnie gib jakbyś mógł to załórz ankiete i każdy niech zagłosuje na CLa. Potem CL by wybrał członków np. 5,7-osobowej rady (rada nie moze skladac sie ze zbyt duzej ilosci osob) Wiem, że dużo osób chciałoby być w radzie, ale nie traktujcie tego jako jakiś przywilej to jest raczej praca na rzecz klanu, w której ciąży na tobie spora odpowiedzialność. Dla wzorowych członków klanu można będzie dać inne stanowiska (dyplomaci od przyjmowania, Minister obrony od wojen-tutaj chętnie bym widział UGa lub totora, posłowie, senatorowie) ale to już są rzeczy mało ważne i w sumie niekonieczne, aczkolwiek można by było takie coś wprowadzić później dla lepszej atmosfery w klanie.
Narazie jednak skupmy się na zrobieniu nowego klanu.
A więc wkrótce do URN! wybierajcie mądrze.

_________________
What a beautyful one
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu-Gadu
Hendels
Anioł


Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 311
Ostrzeżeń: 0/5

   
Nowy postWysłany: Śro 21:47, 16 Maj 2007     Odpowiedz z cytatemPowrót do góry
heh gib wazna tresc jest :] mogles wiecej napisac bo wiem co Ci chodzi po glowei Smile mam to samo Razz heh gib bardzo madrze napisal ze jestesmy w klanie dla siebie Smile male... ale nasze party :] pamietacie full dropy na l2p?^^ hyhyyh zawsze do mnie trafialy Smile widze ze klan sie sypie powoli. Zostanie z 10 gora 15 osob... wiekszosc z paradise'a i kilka z exi =] mi to wisi moge byc w klanie 5 osobobowym. W klanie ludzi zaufanych, takich ktorym dam sprzety S i wiem ze na drugi dzien je odzyskam. Ale zeby tacy ludzie mieli u mnie az takie zaufanie potrzeba dluuggich miesiecy Smile z niektorymi sie znam od hmmm 9 miesiecy? Jakos tak. Kupa czasu w doslownym tego znaczeniu =] ale o co mi chodzi? No o to zebysmy nie popadali w jakies kompleksy (np.mniejszosci) chlopaki... damy ku... rade! Wiecei ile ja na bw zbieralem na paradise?Very Happy smiechawa :] ale mialem swoje zakichane BW =] gib zbieral jeszcze dluzej na d0omka =] a Tychon mial go pierwszy... no i w takim triO (ja=blade dancer, gib=sk, tych=dark avanger) miotlismy wszystko w Ascetics i zarywalismy noce na takim party ^^ zajebiscie bylo Smile i chcialbym zeby teraz tez tak bylo. szczegolnie ze zblizaja sie wakacje. Jak pisalem wczesniej teraz jest prawie koniec roku szkolnego, trzeba wszystko popoprawiac itd zeby wyjsc na czysto. CZasu nie ma. Mnie tez czasami denerwuje ze wbijam do klanu i widze 2 osoby online na afku. Ale wiem ze bedzie piatek wbije gib i reszta wiary i pogadamy sobie tak poprostu. CZasami ponad 2h, klimatowo jest nawet czasami jakies party sie zrobi Very Happy pamietacie te wypady do TOI?Very HappyVery HappyVery Happy z xiamem? Tez byl spoko ziomkiem =] zawsze nam nie wychodzily... slaba organizacja... brak doswiadczenia itd prowadzily do zbicia 30-40% lvla. Ale smiechawa byla jak sie Xiam wkur..al Very HappyVery Happy Jesli ktos che isc do DS niech idzie. Ja tam zostane w naszym klanie, no chyba ze all przsejda do DS w co watpie.
W Dsie jak gib pisal sa kozaki, fakt, sa zoorganizowani itd. farta mieli ze trafili na porzadnych i doswiadczonych graczy. Jest kilka osob w naszym klanie (nie wymieniam nickow ale pewnie kazdy wie o kogo chodzi) ktore zachowuja sie jak dzieci i takie "lolki" (jak gdzies napisali) co maja 12 lat zanizaja nas na arenie calego servera. a jak przejda do DS jak bedzie? heh strach myslec... wbije taki lvl i mysli ze kozak.. a nie wie co to ss.. (przyklad) TAk czy siak ja zostaje w naszym klanie chocby sie "gowno" nazywal bo tworze jego czesc i inni wszystkich uzupelniaja (ci ktorzy wiedza o co chodzi) itd. ze jest poprostu fajnie. Osobiscie nie chcialbym nalezec do klanu ktory by mi dal S grade itemy a byli by tam maniaki 12 letnie ktore noce zarywaja a pisza tylko (jurz, hoć, lol,lol,lol,lol,lol,...) bo to gowno nie gra... nie te klimaty ktore wynieslismy z poprzedniego serva. Zreszta zauwazylem ze kilka osob sie pozmienialo, juz nie jest jak dawniej ale na szczescie wiekszosc sie "zachowala" i dlatego gram z tym nickiem w Tym klanie. Bo tu chodzi o ludzi i wspolna zabawe. A reszta swoja droga.

_________________
Image
Image
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu-Gadu
Gibril
Archaniol


Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 355
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Z Leżajska
   
Nowy postWysłany: Śro 21:57, 16 Maj 2007     Odpowiedz z cytatemPowrót do góry
Az sie lezka w oku kreci...
Ale to co bylo na paradise tutaj tez da sie zauwazyc, tylko ze tutja jestesmy silniejsi poniewaz mamy wieksze doswiadczenia, sa tez osoby ktore wspoltworza klimat niesamowity i niepowtarzalny jakiego nie znajdzie w innych klanach. Chcialbym zeby to przetrwalo. A co do CL'a to chyba nie ma co glosowac Razz jesli sie myle to przepraszam. Ja osobiscie widze pare osob an stanowisku CL'a ale to tylko moje propozycje, ktore zachowam dla siebie

_________________
Image

Błogosławiony Pan, opoka moja, który zaprawia moje ręce do walki...


"...Are you affraid of the dark?...
You schould be, I'm there..."

Offline

 

#2 2007-05-17 03:11:47

JaQL

Mrok Shillien

Punktów :   

Re: xxx

hehe no niezle niezle ale chyba nie sądzą że my będziemy rekrutować 12-sto latków


Shillien, tam powstalem z pyłu, tam jest me mroczne serce, i tam spocznie kiedyś moja dusza...

Offline

 

#3 2007-05-17 08:05:02

JaneDo

Mroczny Rycerz

Punktów :   

Re: xxx

siła DS nie są wykosowane postacie, ale ludzie w dojrzałym wieku. ewentualnie dojrzali "umysłowo".

jedną z zasad dołączając nowych ludzi, albo ludzi z klanów z rozsypki ally powinien byc wiek w realu.

Co do SC to ich dobrze rozumiem, i nic na siłe nie należy z nimi działac. Fajni ludzie, ale w ich klanie zawsze kulało zorganizowanie co do wspólnych celów, i za to muszą sie zabrać.

jak dla mnie ally juz teraz powinno przestać istnieć, a w przyszłym tygodniu powinnismy sie przygotować na reorganizacje.


Brak pieniędzy jest źródłem wszelkiego zła.

Offline

 

#4 2007-05-17 23:14:51

Torkyn

^^

Punktów :   

Re: xxx

to sie wie. Teraz będę musiał wziąć na swe barki coś więcej niż klan, ale myśle że podołam , pomożecie??!! że zapytam jak w poprzednim ustroju...


"...Are you affraid of the dark?...
You schould be, I'm there..."

Offline

 

#5 2007-05-18 01:11:50

JaneDo

Mroczny Rycerz

Punktów :   

Re: xxx

ja zawsze, bo jestem swiadom najwaznijszego, nasz klan to nie jeden charyzmatyczny lider, ale sila charyzmatycznych ludzi tworzących klan, ktorzy sie rozumieją.


Brak pieniędzy jest źródłem wszelkiego zła.

Offline

 

#6 2007-05-18 09:38:02

decay

Użytkownik

Punktów :   

Re: xxx

POMOŻEMY!!!


The day the whole world went away...

Offline

 

#7 2007-05-18 11:54:25

Torkyn

^^

Punktów :   

Re: xxx

hehe i za to was lubie.... Zgromadzenie Mrocznych Dusz... poprostu DarkSquad


"...Are you affraid of the dark?...
You schould be, I'm there..."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl