Forum klanu ...

Sprawy klanowe i nie tylko :)

Ogłoszenie

Słuchajcie ziomale, jesli chcecie pograc sobie w lajnejdżyka to zapraszam na Exi - Torki ^^

#1 2007-05-01 17:40:28

SamyDeluxe

Użytkownik

Punktów :   

SKLADKI OD DNIA 1.05.2007

Torkyn napisał:

Fundusze operacyjne jednym zdaniem: Ogłaszam zbiórkę pieniąchów na poczet klanu i jego przyszłej działalności w swiecie l2. żeby nie było, że jesteśmy gorsi od innych.

Zależnie od lvlu:
40-45 100k lub więcej( jak kto może )
46-50 250k lub więcej
51-55 350k lub więcej
56-60 500k lub więcej
powyżej 60 lvlu- 750k

Składka jest cotygodniowa

oglaszam za naszego CL'a skladki na nowo ; moze to zmusi was to regularniejszego grania

i prawdopodobnie skladki bedzie zbieral walgard razem z matsami ale na to jeszcze sie on sam musi zgodzic

dzieki za przeczytanie posta

Ostatnio edytowany przez SamyDeluxe (2007-05-01 17:41:30)

Offline

 

#2 2007-05-13 10:47:27

JaQL

Mrok Shillien

Punktów :   

Re: SKLADKI OD DNIA 1.05.2007

Może tak klanowicze zaczęli by  robić cos więcej dla rozwoju klanu niż tylko dropienie  czyli poniękąd częściowo też i dla siebie skoro do niego należą...  Jak wiemy na rozwoj składa się nie tylko koxanie lvli, spoil i drop, ale niestety też kasa... Wiem że jak się pisze o kasie to zaraz ogarnia wszystkich przerażenie i odzywaja sie emocje w stylu ..."sam mam mało a potrzebuję dużo dlaczego mam oddwać itp.
Oto sprawa ma się tak że oddajemy matsy, partsy i jakos tam dajemy radę ale zapas kasy klanowej by sie zdał na szybki zakup lub jak sie trafi promocja itp... Jak by nie było myślę że wyjdzie to na dobre wszystkim...
Więc proszę tu aby wszyscy przemyśleli sprawę składek i zacznijmy je w końcu zbierać


Shillien, tam powstalem z pyłu, tam jest me mroczne serce, i tam spocznie kiedyś moja dusza...

Offline

 

#3 2007-05-14 12:51:30

JaneDo

Mroczny Rycerz

Punktów :   

Re: SKLADKI OD DNIA 1.05.2007

hmm, 750k na tydzień...

mocna kasa, ale jak trzeba to trzeba...

poza tym, kasy duzo zbijemy na selowaniu nadmiaru matsow i recek, bo tego w cwh mamy na kopy, zostawic na dwa komplety setów z każdego B i na sell.


Brak pieniędzy jest źródłem wszelkiego zła.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl