Forum klanu ...

Sprawy klanowe i nie tylko :)

Ogłoszenie

Słuchajcie ziomale, jesli chcecie pograc sobie w lajnejdżyka to zapraszam na Exi - Torki ^^

#1 2007-04-25 18:04:39

Syriusz

Użytkownik

Punktów :   

ser PVP kliknij ruski nie boli :P

A więc jak już ktoś kiedyś wspomniał warto by było zobaczyć co nasza postać będzie w stanie zrobić, kogo i jak zatłuc i takie inne na 78 lvlu (max) na 3 proffce z TOP sprzętem patrz A lub S na + ileś tam ... I w związku z tym postanowiliśmy z Kromem poszukać takowego serka co by szybko łatwo i przyjemnie można nabić lvl zmienić proff bez robienia questów i szybko sie wzbogacić na tyle aby było nas stać na testowanie wszystkiego co przygotowali dla nas programiści C4 Niestety większość serwerów jakie udało nam się znaleźć to już niestety C5 ale nie płaczcie jeden się uratował  jest to serwer pvp prosto od Matuszki Rosji. Raty są zadowalające powiedzmy że w 2 lub 3 godziny mamy max lvl 3 proff A lub S z + więc chyba nie ma na co narzekać prawda?? No może poza małym mankamentem w postaci CYRYLICY którą posługują sie Rosjanie. Ale nas to nie przeraża bo nie zabawimy tam długo zresztą Polacy też tam grywają i jakoś sobie radzą ^^ gdyby jakiś tubylec do nas pisał nieznajomymi dla nas znakami wystarczy mu odpowiedzieć np. "English or Polish plz" <-- to tak jakby ktoś nie wiedział.

Poniżej zamieszczam link do tego serwera od razu z zakładką do ściągnięcia patcha oraz założenia konta. My z Kromem czekaliśmy około godziny na odesłanie nam listu na pocztę z aktywacją konta oraz UWAGA!! PASSEM (HASŁEM) które admini serwera nam dają. My dajemy swój login a oni nam ich hasło które podane jest w liście aktywacyjnym. Gdybym zapomniał czegoś wytłumaczyć lub czegoś porostu nie napisałem można się ze mną lub z Krzyśkiem skontaktować na gg 7936533 <moje gg> a Krzysia sobie zobaczcie w jego profilu albo telefonicznie większość z was ma jego numer :]  To chyba wszystko bawcie się dobrze PKujcie ile wlezie i sprawdźcie swoje umiejętności i umiejętności swoich klas z Exi.

http://l2times.ru/download_en.php

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl