Forum klanu ...

Sprawy klanowe i nie tylko :)

Ogłoszenie

Słuchajcie ziomale, jesli chcecie pograc sobie w lajnejdżyka to zapraszam na Exi - Torki ^^

#1 2007-01-22 13:29:11

JaneDo

Mroczny Rycerz

Punktów :   

Lista aliantów:) - czyli ułatwienie identyfikacyjne

Mam prośbę do szefostwa klanów. Przedstawcie listy klanowiczów z adnotacjami dotyczącymi aktywności. Ułatwi to poznanie się, i takie tam.

00 - nieaktywny(ew. drugi-trzeci char gracza)
05 - grajacy ale nie nałogowo:) - tak jak ja np.
10 - grający pow 2-3 godz dziennie

proponuje aby ten wątek był raczej zamkniety, tylko do edycji dla moderatowów, którzy by go zmieniali w przypadku zmian w poszczególnych klanach.


Brak pieniędzy jest źródłem wszelkiego zła.

Offline

 

#2 2007-03-02 01:04:06

Torkyn

^^

Punktów :   

Re: Lista aliantów:) - czyli ułatwienie identyfikacyjne

Nick: TorkynPL
Rasa: DarkElf
Klasa: Abbys Walker
Lvl: aktualnie 59

AW w doomie?--to kłopoty....


"...Are you affraid of the dark?...
You schould be, I'm there..."

Offline

 

#3 2007-03-14 20:01:28

Mistick

Użytkownik

Punktów :   

Re: Lista aliantów:) - czyli ułatwienie identyfikacyjne

Oki mam to gdzies ktos napisal ze jak sie ma inny nick w grze niz na forum to trzeba to napisac bo inaczej zablokujecie mu forum ale wypadalo by jeszcze napisac gdzie mam sie przedstawic wiec jezeli komus nieodpowiada ze tu wpisalem ten text to niech to wykasuje albo mi zablokuje forum bynajmiej bede mial spokuj w Grze mam nick LadyCrasch i jestem w klanie Torkyna 3mcie sie


Po drógie Szacunek, LOJALNOŚĆ po pierwsze!!!!!

Offline

 

#4 2007-03-15 20:25:05

JaQL

Mrok Shillien

Punktów :   

Re: Lista aliantów:) - czyli ułatwienie identyfikacyjne

Nie ciskaj sie to raz
dwa jest napisane na stronie głównej że jest wątek w którym się osoby takowe miały wpisywać ale trzeba czasem looknąc na forum żeby wiedzieć gdzie
a trzy to ci powiem po co to: a po to że są na forum ludzie którzy byli w klanie Tora i DarkThrone ale już nie są a obiecali nam robić koło dupy w grze więc czas wyeliminować nieznane jednostki bo po co kolesie ktorzy sa w innych klanach mają znac nasze wewnętrzne sprawy...

a jeśli już takie to dla ciebie ciężkie było poszukać na forum gdzie co i jak i robisz to z taką łaską to powiem ci że nie robię tego dla własnego interesu bo mnie to osobiście po cycach wali jaki masz nick tu czy w grze chodzi o zachowanie choc po częsci tajemnicy co klan zamierza itd...

i bez urazy ale zazwyczaj odpowiadam tym samym tonem w jakim było napisane info


Shillien, tam powstalem z pyłu, tam jest me mroczne serce, i tam spocznie kiedyś moja dusza...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl