Forum klanu ...

Sprawy klanowe i nie tylko :)

Ogłoszenie

Słuchajcie ziomale, jesli chcecie pograc sobie w lajnejdżyka to zapraszam na Exi - Torki ^^

#16 2007-01-26 18:05:38

Alya

Mroczny Rycerz

Punktów :   

Re: >>>Składki--DarkSquad<<<

jane CH first >.> na razie mozna samemu matsy zbierac >.> a samemu CH sie nie wykupi

Offline

 

#17 2007-01-26 18:30:53

JaneDo

Mroczny Rycerz

Punktów :   

Re: >>>Składki--DarkSquad<<<

ale ja nie mam nic naprzeciwko, aby ch było pierwsze, ale własnie o to chodzi, że w tej chwili JaneDo bedzie miało przerwe bo Didia(mój spil) bedzie kase i matsy zbierac, Tor mam mnie we friends, wiec w razie potrzeby bede tylko na SR przechodził, az nazbieram matsy, a to zajmnie mi z tydzien jak nic...


Brak pieniędzy jest źródłem wszelkiego zła.

Offline

 

#18 2007-01-30 01:02:07

Torkyn

^^

Punktów :   

Re: >>>Składki--DarkSquad<<<

pierwszy milion adeny już jest. wiecie co to oznacza?
W myśl przysłowia- najtrudniejszy pierwszy milion, potem juz z górki....))


"...Are you affraid of the dark?...
You schould be, I'm there..."

Offline

 

#19 2007-01-30 02:07:52

fralim

Mroczny Rycerz

Punktów :   

Re: >>>Składki--DarkSquad<<<

skladki wydaja sie dosc ulgowe i dobrze nie ma co cisnac graczy ktorzy sie rozwijaja

jesli chcecie naprawde dobrze grac klanowo jako zespol jest koniecznym oddawanie kazdego matsa do cwh ale kilka warunkow musi byc spelnionych

-matsy do cwh WSZYSTKIE od C do S grade
-wyjatki .... samotny exp, lub w party nie z klanem , matsyw z questow i innych questopodobnych eventow  ktore sami zrobicie, kupione za wlasna kase .. takich rzeczy nie powinno sie na sile wyciagac od graczy wiadomo kazdy ma jakis plan i po cichu cos tam ciula oczywiscie wg mnie to i tak jest nie za dobrze bo RACZEJ samemu sie nie zlozy nic (chcoaiz musze przyznac ze sam zlozylem B rade bez pomocy klanow itp)
-koniecznosc .. wspolne wypady klanowe czy to do TOI czy do LOA, VOS czy riftu kazdy matsy wydropiony wspolnie z klanem powinien trafiac do cwh i nie wazne ze akurat skladasz dooma i wypadl doom i szczesliwie trafil do ciebie , zasada zasadą wiadomo. nie wiem jak to u was wyglada ale solo exp wogole nie powinien miec miejsca na tym etapie (45+) od 52 kazdy by chcial miec B i powinno sie tak wybierac miejsce do expienia zeby przy okazji lecialo cos co ci sie przyda a nie glupie tluczenie mobkow bo "dobry exp mam" .. totalna glupota
np ja wogole nie /expie/ nie istnieje dla mnie jako fralima "pojscie do kata na expa" czy gdzies tam indziej,exp nabijam przy okazji DROPIENIA/SPOILA potrzebnych matsow i to powinno byc priorytetem

-rozum i sprawiedliwosc ... a wiec mamy co nieco w cwh .. co z tym zrobic 10 osob skalada dooma (light/heavy) 5 osob sklada Avadona (robe) komu co dac ??? ... hmm ciezka sprawa chyba najtrudniejsza jak rozdac matsy z cwh tak zeby nikt nie czul sie oszukany??? ... czasem trzeba sie poswiecic dla dobra klanu i uzbroic sie w cierpliwosc ... czasem trzeba podjac decyzje ktora moze wydawac sie bledem ..kilka przykladow ...CL, vCL.. kumple ... w niektorych klanach istnieje tendencja do ubierania CLa .. czyli CL zwyczajnie wyciaga z cwh to co mu trzeba skalda sobie graty i smia w B podczas gdy polowa klanu lewdo wchodzi w C .. to najgorszy rodzaj klanu w jakim mozna sie znalezc.. podobne upodobania CLa to dawania itemow kolegom ktorzy moze mniej zasluzyli ale tyle ich znam ... kolejny blad obnizajacy morale. wiadomo nie kazdy moze dostac odrazu sprzet ale jest kilka priorytetow
1. buferzy
tacy jak SE, EE, biszop ... musze mmiec bron w 1 kolejnosci jesli idzie o C grade crystal staff z mana upem i moze na tym jechac nawet do 60+ z tym ze odrazu po przejciu B powinien dostac set robe (wiecej many),
2.spoiler ... o ile jest taka mozliwosc Doom heavy i yaksa/war axe z hp jak najszybciej bez tego ciezkoooo
3.tankowie armor armor armor doom oczywiscie  bron moze byc byle jaka tank nie jest od lania tylko od stania i agrowania mobkow reszta zajmuja sie magowie/lucznicy bez sensu jest skaldania broni B a bieganie w composite czy full plate .. bezsens
4.magowie ... karmian do 65 to zaden problem wazniejsza bron .. problem jest jeden .. czy valhalla i enchant +3 czy miracles z 60% recek .. wg mnei decyzja nalezy do maga ale jesli miracles nie wyjdze niestety na koniec kolejki i czekanie. podobnie lucznicy lepeij zalatwic dobry luk niz armor luczni k w razie czegoi tak zwieje a lepeij zeby mobek nie zdazyl dobiec i go polozyc niz tracic bez sensu potki i %

podstawowa zasada .. dostales cos od klanu oddaj stara rzecz do cwh .. moze jest ktos dla kogo aktualnie jest to szczyt marzen .. cos za cos bierzesz nowy lsniacy piekny cudowny armor .. oddajesz swoj stary zardzwielay

kto jest pierwszy w kolejce ... ci co najwiecej dali do cwh, najwiecej brali udzial w klanowych party maja ODPOWIEDNIO DUZY LEVEL, no i aktywnosc !!!!!!!.. dlatego wg mnie najlepszym sposobem (aczkolwiek dosc pierdliwym i meczacym) jest przekazywanie matsow przez trade CLowi lub zastepcom a nie bezsposrednie wrzucanie do cwh (przynajmniej n poczatku dla sprawdzenia kto jak sobie radzie .. wiadomo zawsze trafi sie czarna owca ktora nie wrzuca nic a miejsce w koljce cicho trzyma i dostanie sprzet  /leave i do widzenia, przekazywanie matsow przez trade moze ograniczyc mozliwosc takiego przypadku 

AKTYWNOSC ... klan nieaktywny jest klanem bez przyszlosci ... mam 5 lvl i 38 graczy ... fajnie brzmi szkodao ze 20 z tych 38 nie gra prawie wcale lub zjawia sie sporadycznie , wiadomo kazdy ma szkole, prace , uczelnie . dziewczyne/chlopaka , psa , rodzicow i milion innych rzeczy, nie ma co przesadzac z wymaganiami ale jednak sa pewne granice, lepeij miec 15 osobowy aktywny zgrany klan niz 35 osob z ktorych polowa nigdy ze soba nie grala , ile razy mozna tlumaczyc chocaizby w rifcie ktore mobki bic na poczatku ktore na kocu a korych wogole nie tykac ... to powinno byc oczyiwste (rift podaje jako aktualny przyklad), jesli ktos zjawia sie 1-2 razy w tygodniu i dolacza do party kore rozumie sie praktyczni bez slow i nie trabi co 2 minuty co robic bo kazdy dobrze wie, jednym ruchem moze spowodowac 9x DEAD (i juz tak nieraz bylo), CL nie powinien bac sie wywalic takich osob i co z teog ze bedzie kara .. jesli ktos bedzie naprawde chcial dolaczyc to poczeka a jesli nie bezdie chcail czekac to po co komu taki klanowicz , znaczy nie zalezy mu na wejsciu i wspomaganiu klanu ...

FORUM ... dla mnie rzecz niezbedna , nie ma cie na foru nie ma cie w klanie wybacz kolego, na forum powinno sie oglaszac wszekie newsy ktorych nie trzba pozniej powtarzac 20 razy kazdemu z osobna, proste zanim wlaczysz L2 przeczytaj forum !!!!!!

TEAMSPEAK.. VENTRILLO .. wg mnie tez absolutnie niezbedna rzecz w klanie .. moze jeszcze nie teraz ale 70+ bez TSa to juz meczarnia .. ppo co tracic czas na pisanie na czacie skoro mozna zwyczajnie powiedziec, czy healer leczacy na RB ma czas pisac na czacie ?? lub nawet czytac ?? chcoazby informacja o HP bossa .. wiadomo target ma na tanku bo go leczy wiec nie widzi ile boss ma zcia , szybkie pytanko i juz jest happy bo wie ze te 100 many co mu zostalo wystarczy ... a przy mass pvp to juz wogole nie ma mowy o pisaniu "HEAL" itp zdejmiesz reke z myszki jestes trup   

troche sie rozpisalem ale o co mi chodzi gralem bardzo duzo w badzo mocnym klanie na DN .. takie ogorki tylko fajniejsze i doswiadczenia mam sporo .. byc moze zostane w tym ally/klanie na dluzej bo juz naprawde mam dosc cialgych zmian a chcialbym zeby klan w ktorym gram byl naprawde mocny i dobry a nie jakeis dupodajki ktoryhc moze zlac byle ciota z FG, co prawda chcialem udzielic tylko kilku wskazowek ale wyszlo dosc spore "wypracowanie" gram bardoz duzo a niedlugo konczy mi sie sesja i bede gral jeszcze wiecej ... a czasu na zalatwianie matsow ludziom ktorzy maja zamiar nachapac sie i opuscic klan nie chce, dlatego prosba do CLi .. zacznijcie myslec przyszlosciowo ,dobry CL to CL ktory WIE!!!! co gdzie jak komu po co i dlaczego .. pytajac cla o cos racz nie moze uslyszec ze jego lider i przywodca czegos nie wie !!! robimy to , to i to ci maja isc am zorbic tamto a inni co innego a kto nie bedzie chcial  bo mu sie fajnei expi w super party nie z klanem to papa zegnamy.>>>WYWALIC zbednych graczy .. mniejszy klan mniej matsow do zalatwiania a jak juz uzbroicie tch ktorzy na to zasluguja pomysli sie o nowych , ktorzy sami powinni zglaszac sie do klanu widzac jego zgranie i organizacje ... te meczarnie w giran .. klan lvl 4=3,4,5 przyjmie graczy  .. co to ma byc .. znaczy ze nie est wystrczajaco dobry skoro nikt nie chce dolaczyc .. nigdy nie mialem takiego zwyczaju stac na rynku i szukac chetnych do klanu ... chetni sami sie znajduja grajac z toba w party .. po ktoryms razie udanego "expienia" koles sam zajarzy ze chcialby byc w takim fajnym klanie , a takie szukanie znajdkow ktorzy wezme graty i zwieja swiadcz tylko o slabosci klanu.

fralim jest teraz na takim levelu ze praktycznie kazdym key mats B grade moge wciagac bez problemu, z tym ze na pewno nie bede tego robil sam, czegos potrzebujesz wez -3 kolegow i walnij pmke zawsze chetnie pomoge chyba ze wlasnie cos robie i nie mam czasu.

lol rozpisalem sie jak stary pierdziel z gazetki parafialnej , mysle jednak ze warto przeczytac bo moze nie wszyscy rozumieja na czym BYCIE w klanie polega, moze komus sie wydaje ze jak jest w klanie miesiac i do tego jeszcz palci skladke to powinien dostac A grade jako pierwszy bo w koncu kto jak nie on

milej lekturki .. czego to czlowiek nie robi zeby sie tylko nie uczyc
pozdro

Ostatnio edytowany przez fralim (2007-01-30 02:13:24)

Offline

 

#20 2007-01-30 10:42:29

JaneDo

Mroczny Rycerz

Punktów :   

Re: >>>Składki--DarkSquad<<<

ładnie:)

odniose sie tylko do kilku rzeczy w kwestiach expienia, party i wspólnego zbierania matsów.

1. Party i exp, zawsze pomoge jak jestem, jeżeli nie na Jane to na spoilu Didia, pisać, jak jestem, stene w gotowości, Jane moge expić bardzo szybko, w godzine potrafie zrobic na niej solo 20% na 60 lvl, dlatego Jane ma przerwie w expie, bo za bardzo bym nia odskoczył, a tu sensu brak. Nie pcham sie juz do riftu, bo rozumiem kwestie, tylko nie mówcie potem, że nie mam mnie na party:)

2. Matsy, wiem, że nie jestem w czołowce do ubierania czy uzbrajania, nie przeszkadza mi to a klanowi przyda się spoil który pracuje na Jane, więc jeżeli będe miał cos zbędnnego, po prostu oddam, a na pewno cos miec bedę. Tak więc wyposarzanie w equipment nie jest w moim przypadku priorytetowe.

to tyle co mam w tej kwesti do dodania od siebie, bo masz słuszna racje i mówisz prawdziwą prawdę.


Brak pieniędzy jest źródłem wszelkiego zła.

Offline

 

#21 2007-01-30 15:00:44

fralim

Mroczny Rycerz

Punktów :   

Re: >>>Składki--DarkSquad<<<

a istanieje nieprawdziwa parada ??

Offline

 

#22 2007-01-31 11:18:13

JaneDo

Mroczny Rycerz

Punktów :   

Re: >>>Składki--DarkSquad<<<

ano istnieje, tak samo jak słuszna racja.


Brak pieniędzy jest źródłem wszelkiego zła.

Offline

 

#23 2007-02-07 01:44:59

Torkyn

^^

Punktów :   

Re: >>>Składki--DarkSquad<<<

Składki kasy zawieszone...zbieramy matsy .!!!!
Nowy regulamin, puki co jeszcze w tworzeniu..
Powiem tak: nie ma już DarkThrone
Jest DarkSquad, zreformowany i oby to zadziałało.Słuchajcie.....

1. Jesteśmy jednością i działamy jako całość, zabrania sie pk-owania bez przyczyny, należy się zachowywać          kulturalnie i z godnością reprezentować nasz klan.
2. Nieobecność w klanie dłuższa niż 3 dni powinna być zgłoszona CL albo vCL.
3. Pomagamy sobie- wspólne doexpianie , podciąganie lvli kolegów/koleżanek.
4. Zbieramy matsy wspólnie, na wspólne cele, ich ilość i rodzaj zostanie dokładnie ustalony jeszcze
5. Każdy ma obowiązek zbierać matsy( w granicach swoich możliwości) dla klanu, gdyż to pozwoli go puźniej wyposażyć w lepszą broń czy armor itp. Narazie nie ma zbiórek kasy !!!!!!!<<<<<
6. Obowiązuje kolejność w uzbrajaniu, najpierw gracze z największymi zasługami, ale każdy dostanie coś od klanu
7. Składki matsów odbywają sie cyklicznie co tydzień, zostają przekazane na ręce CL albo vCL-tylko!!!nie ma wrzucania do cwh samemu.
8. Wspólnie chodzimy na wypady, codziennie lub jeśli sie nie da, co drugi dzień...ważna jest integracja i wspólne działanie...raz w tygodniu chodzimy na arenę, żeby się wypróbować i potrenować przed ewentualnym siege czy zwykłą bójką z ogórami XD ( nie traci sie expa, ani dropa )

To tyle, a o co mi chodzi głównie? o to żeby sie wyposażyć w te wymażone b graty, nie samemu, a razem....tak, tak, wreszcie pomyślałem i tak postanawiam... Walgard mi pomógł dużo, to on większość pomysłów podsunął.   I jeszcze o to żeby było tak jak chcecie poprostu, żeby się chodziło razem i wspolnie, bo oto chodzi wkońcu.


"...Are you affraid of the dark?...
You schould be, I'm there..."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl