Forum klanu ...

Sprawy klanowe i nie tylko :)

Ogłoszenie

Słuchajcie ziomale, jesli chcecie pograc sobie w lajnejdżyka to zapraszam na Exi - Torki ^^

#1 2006-10-29 20:07:31

JaQL

Mrok Shillien

Punktów :   

heh

Co komu ślina na język przyniesie:P inwencja twórcza nie ograniczona jednako sprawy klanowe poruszamy w innym dziale hehe;)... życze szalonych słowotoków


Shillien, tam powstalem z pyłu, tam jest me mroczne serce, i tam spocznie kiedyś moja dusza...

Offline

 

#2 2006-10-29 20:46:58

Torkyn

^^

Punktów :   

Re: heh

Żeby nie było kto zapodał ten pomysł, to ja zaczne niniejsze wywypociny.
Jestem fanem muzyki rockowej... kocham gitarę i to co z nią jest związane. Jestem wielkim fanem muzyki Joe Satrianiego i Steva Vai'a. Oprócz tego lubie dobre ksiązki-fantasy najbardziej-z ciekawą fabułą:)
Jeśli ktoś z klanowiczów również jest fanem gitary, to z chęcią wymienie się doświadczeniami;)
To tyle........narazie:)


"...Are you affraid of the dark?...
You schould be, I'm there..."

Offline

 

#3 2006-10-29 20:56:20

JaQL

Mrok Shillien

Punktów :   

Re: heh

Ja sie przyznam że lubie gitarke nawet swego czasu brzdąkałem w kapeli dziwnej heh ale fachowcem nie jestem choc chętnie bym sie jeszcze podszkolił w tej dziedzinie w miare możliwości choc moje palce troszke juz wapnem zachodzą starość nie radość


Shillien, tam powstalem z pyłu, tam jest me mroczne serce, i tam spocznie kiedyś moja dusza...

Offline

 

#4 2006-10-30 21:22:56

neki

Użytkownik

Punktów :   

Re: heh

to ja sie przyznam ze tez troche gralem na gitarze ale niewiem czy potrafil bym cos jeszcze zagrac a muzyki to sluchamrozmaitej jestem otwarty na kazdy gatunek muzyki i lubie dobre filmy z dobra oprawa muzyczna

Offline

 

#5 2006-11-05 00:38:59

Torkyn

^^

Punktów :   

Re: heh

No a tak ogólnie to lubie, dobrą muzykę każdego gatunku, chociaż rock jest mi najbliższy sercu...,
P.S. Zachęcam do dalszych wypocin, nie tylko o muzyce...może być o np: zbieraniu kapsli od butelek po piwie, itd. YO!


"...Are you affraid of the dark?...
You schould be, I'm there..."

Offline

 

#6 2006-11-05 01:14:42

KobylCaco

Starszy Mroku

Punktów :   

Re: heh

Ja zbieram zawleczki z puszek...A tak poza tym z mjuzika lubie metallice i korn`ow (najbardziej) ale nie ograniczam sie tylko do tego, lubie wszystko procz country i hip hopu chociaz EminEm jest zajebisty... ost z 8 mili jest zajebisty ^^. Pozdro

Ostatnio edytowany przez KobylCaco (2006-11-05 01:51:12)


MESSENGER
OF FEAR IN SIGHT
DARK DECEPTION KILLS THE LIGHT

Offline

 

#7 2006-11-06 01:44:29

nevaeh

Starszy Mroku

Punktów :   

Re: heh

To ja se zaczne pisać tutaj na forum z mjusiku to ja lubie bardziej muzyke elktroniczną kroczącą w style ambient downtempo ale gitarka też spoko jhona fursicante, jose gonzaleza no i santane ale dogłebnie sie nie znam. Jak już wiecie gram w L2 i drugą moją pasja jest reddragon no i cs'a (ale od tego robie sobie przerwe bo grałem w to 6 lat i narazie stop ). W lato bo teraz nie da rady większość czasu spędzam na flatlandzie. Zbierać nic nie zbieram tylko kopniaki od życia. Mieszkam w Warszawie studjiuje i jem obiady bo sniadania pomijam.
Zadam jedno pytanie robie doświadczenie pytając o samochód jaki najbardziej chciałbyś mieć nawet wiedząć ze nigy nie bedziesz go miał jak byśodpowiedział ?

Offline

 

#8 2006-11-06 18:06:48

neki

Użytkownik

Punktów :   

Re: heh

to ja ci napisze ze jesli chodzi o taki ktorego nigdy niebede mial to mysle ze najnowszy model bugatti 1000 koni fabryczne niecala tona wagi i predosc powyzej 400 km/h albo lamborgini diablo stary model ale najladniejszy

Offline

 

#9 2006-11-24 15:25:33

Torkyn

^^

Punktów :   

Re: heh

hehehm ja tam bym chciał miec jakiegoś solidnego jeepa, na polskie drogi jak znalazł ale pewnie sie nigdy nie dorobie.... , a tak wogóle to sie pochwale ze juz wkrótce może będe grał w zespole rockowym, jeszcze nic pewnego, ale może sie uda


"...Are you affraid of the dark?...
You schould be, I'm there..."

Offline

 

#10 2006-11-24 19:40:08

KobylCaco

Starszy Mroku

Punktów :   

Re: heh

gratuluje ^^


MESSENGER
OF FEAR IN SIGHT
DARK DECEPTION KILLS THE LIGHT

Offline

 

#11 2006-11-24 20:27:08

JaQL

Mrok Shillien

Punktów :   

Re: heh

Gratki Tor jak juz zrobicie pierwszy kawałek to nagraj i poslij ocenimy fachowymi uszami


Shillien, tam powstalem z pyłu, tam jest me mroczne serce, i tam spocznie kiedyś moja dusza...

Offline

 

#12 2007-01-07 00:46:21

Torkyn

^^

Punktów :   

Re: heh

dobra pisze tu, ludziska grajcie i piszcie na forum bo cicho tu i pusto....!!!! opieprz dostaniecie zaraz..... a tak na poważnie to Klan Dark Squad wprowadza u siebie składki!!!!, szczegóły wkrótce<<<<<<<<<


"...Are you affraid of the dark?...
You schould be, I'm there..."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaterace janpol