Forum klanu ...

Sprawy klanowe i nie tylko :)

Ogłoszenie

Słuchajcie ziomale, jesli chcecie pograc sobie w lajnejdżyka to zapraszam na Exi - Torki ^^

#1 2007-02-15 11:21:17

decay

Użytkownik

Punktów :   

Crush of Doom Destroyera

Hejka. Na 60 lvlu dostanę Crush of Doom. Czytalem poradniki dla Destro na wielu forach. I tam piszą, że jest to skill tylko na 2h Sworda, ale... "Crush of Doom: Strong attack that consumes user`s HP. Usable when a two-handed weapon is equipped. Siła 2300. Over-hit is possible." Z tłumaczenia wynika, że jest na bronie 2h. Prawdę mówiąc uważam, że dorby Polearm np. B-grade Halberd Critical Stun pomimo troche mniejszej siły ataku jest znacznie lepszy dla Destro niż 2h Sword, bo można tłuc parę mobów na raz, a na tym polku można nawet stuna trzasnąć!!!

Robię teraz questa na kasę pod oren. Tłucze się Timak Orc Troop Leadera a on summonuje Shamana, Warriora i Archera. Wszyscy napierdzielają we mnie, ja ich muszę po kolei...
Z dobrym polkiem rozwaliłbym ich 3 razy szybciej. No i na polku można fajne pociągi samemu zrobić. Robiłem tak na Ograch w Heine na D-gradeowym Pike 51 PA:)

Tak więc, czy ktoś wie, czy Crush of Doom działa na Polearmach?? Powinien...

Tu można zobaczyć co może Polearm:

http://video.google.com/url?docid=-8245 … QvgEFZrwnQ

Ostatnio edytowany przez decay (2007-02-15 12:32:00)


The day the whole world went away...

Offline

 

#2 2007-02-15 17:33:05

Alya

Mroczny Rycerz

Punktów :   

Re: Crush of Doom Destroyera

jak rozmawialam z destro (2) z VV to wiem ze mimo wszystko nie powinno sie polearnami walczyc... wiekszosc osob mysli o tym stunie... a powiem ze z tymi destro sie naprawde dobrze gra (dalismy rade przejsc w 4 osoby 3 sale z driftu na 60 lvl w tym spoil i 2 destroyerow) ;p

Offline

 

#3 2007-02-16 16:03:26

JaQL

Mrok Shillien

Punktów :   

Re: Crush of Doom Destroyera

hehe oczywiście teraz możemy debatować nad wyższością jednych postaci nad drugimi ale powiem tylko tyle że to zależy od gracza a mniej od chara którym gra Jeśli gracz wie do czego jego postać ma predyspozycje i wykorzystuje jej atuty w odpowiednich momentach to wszystko będzie grało. Oczywiście inne sa taktyki przy różnych składach party więc tylko błędy graczy zawsze powalają drużynę a nie to czy destro jest w druzynie czy BD czy jaka kolwiek inna postac
takie jest moje zdanie może się mylę ale nie wiem wszystkiego o tej grze ani nie znam wszystkich profesji na tyle głeboko żeby tu stawiać któreś z nich na szczycie a które oczerniać


Shillien, tam powstalem z pyłu, tam jest me mroczne serce, i tam spocznie kiedyś moja dusza...

Offline

 

#4 2007-02-20 11:30:28

decay

Użytkownik

Punktów :   

Re: Crush of Doom Destroyera

Chyba tylko ty debatujesz bo Ayla i ja raczej nie.

Widze, że na swoje pytanie odnoścnie Crush of Doom odpowiem sobie sam jak dojde do 60 lvlu.

Zrazik


The day the whole world went away...

Offline

 

#5 2007-02-20 18:36:58

JaQL

Mrok Shillien

Punktów :   

Re: Crush of Doom Destroyera

Odpowiedz jest prosta miecz 2h jest dla ciebie dobrą bronią bo masz na nią konkretne skille... moj kumpel grał nałogowo tylko destro od zawsze i dorobil sie miecza 2h, łuku i nosił do tego bron jaka mu pasiła w danej sytuacji... to są koszta owszem ale destro jest pod względem broni dość elastyczny, a włócznie owszem okolicznościowo może sie przydać ale bić tym na dłuższą metę hmmm myślę że byś się zawiódł... ale wybór należy do ciebie

a z mojej poprzedniej wypowiedzi nie wynikało że debatuje ja ty czy Alya tylko napisałem że możemy debatować sobie na ten temat a to jest pewna różnica


Shillien, tam powstalem z pyłu, tam jest me mroczne serce, i tam spocznie kiedyś moja dusza...

Offline

 

#6 2007-03-12 08:41:43

decay

Użytkownik

Punktów :   

Re: Crush of Doom Destroyera

crush of doom działa tylko na 2H sword i blunt, także mając najsilniejszy skill w całej grze nie moge go użyć, duale są fajne, ale nie mam na nie skilli i ich moc staje się niewystarczająca, pozostaje mi bić w pty lub na buffach od PP, recke na GSa dropiłem od 45 do 58 lvlu i dupa, mam uzbierane troche kasy, ale o wiele za mało żeby kupić coś sensowego...


The day the whole world went away...

Offline

 

#7 2007-03-12 09:20:34

JaneDo

Mroczny Rycerz

Punktów :   

Re: Crush of Doom Destroyera

Dec, podjeta została akcja zakupu tej recki dla ciebie z klanowej kasy, jak tylko ktoś gdzies zobaczy to ma kupić. Wiec trzymaj kciuki, zeby ktoś na nią trafił.


Brak pieniędzy jest źródłem wszelkiego zła.

Offline

 

#8 2007-03-12 11:15:08

decay

Użytkownik

Punktów :   

Re: Crush of Doom Destroyera

Kase oddam. Dzisiaj zaczynam dropić great sword blade.

Ostatnio edytowany przez decay (2007-03-12 11:15:24)


The day the whole world went away...

Offline

 

#9 2007-03-13 22:44:07

JaneDo

Mroczny Rycerz

Punktów :   

Re: Crush of Doom Destroyera

GB blade sa, nie drop tego, w niedziele bedziesz mial GSa:)

exp i sie nie przejmuj.


Brak pieniędzy jest źródłem wszelkiego zła.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl