Forum klanu ...

Sprawy klanowe i nie tylko :)

Ogłoszenie

Słuchajcie ziomale, jesli chcecie pograc sobie w lajnejdżyka to zapraszam na Exi - Torki ^^

#1 2007-02-07 02:11:36

Torkyn

^^

Punktów :   

Oficjalna skarga !!!!!!

Długo by sie rozwodzic na temat tego co sie dziś dowiedziałem i co się stalo wogóle. Po pierwsze tuż po zalogowaniu dowiedziałem sie że neki rozwalił klan, pomyślałem, że to żart, ale potem sie okazało, że to prawda.
Po drugie dowiedziałem sie że moj najlepszy wysokolvlowy gracz ( bez nickow) chce odejść... jakby tego było mało obiema postaciami. Nawet nie wiecie jak sie czułem....
cały los ally stał na włosku, bo co to za ally trój klanowe bez dwóch klanów. Lipa no nie? No też tak pomyślałem, więc niewiele się zastanawiając zagadałem z kolegą ktory chciał odejść żeby mi pomógł i powiedział co robić..
I tu musze przyznać że mozna wiele zrobić.. ale o tym dalej.
Kolega powiedział mi którzy gracze najrzadziej są obecni i których należy usunąć, takteż zrobiłem...zostało 12 osób. Potem przeszliśmy do spraw związanych z zasobnościa naszego cwh w maty i kase. Jak się okazało, nie wiele tego było. Trzeba było obmyślić i zarządzić  zbiórkę matów do cwh, na poczet uzbrajania kolejno graczy(CL ma pierwszeństwo ), zależnie od zasług, czestości gry itp. Potem uzgodniłem z kolega kogo rekrutujemy i od jakiego lvlu. Też dało rade, potem jeszcze raz wróciliśmy do sprawy matów, żeby ustalić kto się tym zajmie, tzn zbiórką. I też dało rade. Potem kolega został vCL i żeby nie było, wie co robi... równy gośc.. Potem nastąpiła standardowa wymiana armora i popijawa do białego rana, i git...

To ostatnie to żart.. ale historia cała jest prawdziwa, więc nigdy nie jest tak, żeby nie mogło być lepiej. Słowem, można zdziałac wiele, klucz jest we wspólnym działaniu, którego nam niestety jeszcze brakuje.
T opowiadanie pisze ku przestrodze i ku pokrzepieniu serc... jak brzmi moje motto "....damy radę...."!!! 


"...Are you affraid of the dark?...
You schould be, I'm there..."

Offline

 

#2 2007-02-07 11:15:53

JaneDo

Mroczny Rycerz

Punktów :   

Re: Oficjalna skarga !!!!!!

dzisiaj porozmawiałem sobie z tym panem od matsow, wieczorem sie spotkamy, jezeli nawet nas 4 w klanie zostanie, to ja bede do konca, nie mam zwyczaju odchodzic a wiec zgodzilem sie na jego sugestie, i zdalem wszystko co mialem, a bylo tego calkiem sporo, na co pracowalem od prawie miesiąca.

no nic, oddaje sie w rece klany, bo tak należy... ale nie zamierzam nie miec wpływu na jego losy.


Brak pieniędzy jest źródłem wszelkiego zła.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl