Forum klanu ...

Sprawy klanowe i nie tylko :)

Ogłoszenie

Słuchajcie ziomale, jesli chcecie pograc sobie w lajnejdżyka to zapraszam na Exi - Torki ^^

#1 2007-01-21 01:18:09

Torkyn

^^

Punktów :   

5 lvl klanu <<<<< :)

Zaczęliśmy robić 5 lvl klanu, jak zapewne wiecie, wymaga on zgrania drużyny, by nie powstał chaos. Dziś go trochę było, ale udało się, pierwsza część questa wykonana, teraz udajemy sie do Giants Cave, wiec nie ma żartów. Mamy zebrać ( a właściwie ja) Broken Titan's Powerstones i Nebulite Crystals, moby z których lecą to: Lesser Giant Soldier i Lesser Giant Scout. Teoretycznie ma być po 10 sztuk kazdego, ale w praktyce zbieramy wiecej, okolo 40 kazdego, bo recka z ktorej npc wykona Titan's Powerstone ma 25% . Myślę jednak, że damy rade i zakończy się sukcesem nasz wypad do GC

Dozobaczenia w grze, oby jak najliczniej

P.S. Dziś pomagali nam ludzie z DarkThrone i SiewcyCienia, dzieki im za to: Tychon, Dizzy, siwek, Yosarian. thx, oby jutro tez pomogli


"...Are you affraid of the dark?...
You schould be, I'm there..."

Offline

 

#2 2007-01-21 09:11:37

JaneDo

Mroczny Rycerz

Punktów :   

Re: 5 lvl klanu <<<<< :)

ślicznie.

żaluje, ze mnie nie bylo:(, niestety bylem pijany poza domem.

pytanko takie, o ktorej bedziecie dzialac, cos jest ustalone odnośnie godziny, czy raczej to bedzie spontan??


Brak pieniędzy jest źródłem wszelkiego zła.

Offline

 

#3 2007-01-21 13:01:53

Torkyn

^^

Punktów :   

Re: 5 lvl klanu <<<<< :)

godzina, okolo 13, albo 21-22, bo mnie niema od 16-20


"...Are you affraid of the dark?...
You schould be, I'm there..."

Offline

 

#4 2007-01-21 16:52:27

JaneDo

Mroczny Rycerz

Punktów :   

Re: 5 lvl klanu <<<<< :)

postaram sie byc, tylko ciekawe jak zla bedzie moja żona:L)


Brak pieniędzy jest źródłem wszelkiego zła.

Offline

 

#5 2007-01-22 01:55:58

Torkyn

^^

Punktów :   

Re: 5 lvl klanu <<<<< :)

Słuchejta ludziska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zrobione, quest,- proof of aspiration znaleziony- czyli....... 5 level klanu jak najbardziej prawdziwy , jeszcze tylko sp i możemy tworzyć ally. Teraz w kolejce czeka DarkThrone i SiewcyCienia ( zna część z was pewnie, Tychona i Dizzy'ego ).
Oczywiscie pomożemy, jeśli tylko będzie taka ich wola

Wielkie dzienks dla następujących osób dramatu:
Yosarian, JaneDo, Hiroshi, Alyaa, Lolobrigida, nevaehPL, DarkQueen, Walgard, Dizzy, i inni, jeśli takowych pominąłem . Wielkie dzieki, było super.

P.S. A ten Imperial był lekko wkurzający prawda?? miałem go dosyć powoli

P.P.S. Yos, Neki, bierzcie sie do roboty...teraz na was kolej..

To tyle, pozdro YO!


"...Are you affraid of the dark?...
You schould be, I'm there..."

Offline

 

#6 2007-01-22 10:01:30

JaQL

Mrok Shillien

Punktów :   

Re: 5 lvl klanu <<<<< :)

Torkyn jak wiesz ja tam jestem w pełnej gotowości bojowej jeśli chodzi o lvl klanu
dzięki za dobrą zabawe:)
jak będziesz w grze to odezwij sie mam ostrze do krisa jesli jeszcze potrzebujesz to ci dam zawsze to jedno mniej do zebrania:) wczoraj zapomnialem o tym całkiem


Shillien, tam powstalem z pyłu, tam jest me mroczne serce, i tam spocznie kiedyś moja dusza...

Offline

 

#7 2007-01-22 11:29:08

JaneDo

Mroczny Rycerz

Punktów :   

Re: 5 lvl klanu <<<<< :)

ja moge miec teraz cicha przerwe, popołudniowa zmiana, a po łikendzie wyjazd słuzbowy na 3 dni, wiec moge być lekko nieobecny, ale forum bede czytał, wiec jakbyscie ustalili termin to dajcie znać, spróbuje sie wbić i pomóc.

zabawa była przednia, i w sumie q jest raczej banalne dla 6-8 osób, ale bez buffera(dzięki Alyaa) byłoby naprawde ciezko:)

Nev, ty to masz hita nie z tej ziemi.
Hiro, normalnie rwiesz sie do walki jak wariat.
Tor, teraz to mamy potencjał do powiekszenia klanu.
Yoss, (Paragraf 22 powinieneś miec w opisie:) twoj stoicki spokój to wielka zaleta.

A mnie sie tam podobała zabawa z Imperialem.


Brak pieniędzy jest źródłem wszelkiego zła.

Offline

 

#8 2007-01-22 12:59:20

Torkyn

^^

Punktów :   

Re: 5 lvl klanu <<<<< :)

No to stało się: Dzisiaj o godzinie 12.15 zrobilem sp i podnisłem lvl klanu na 5. Czyli oficjalnie możemy już ally robić To tyle, wszak to najważniejsza informacja  wkońcu Czekamy na ciebie neki, rób że ten 5 lvl- ty paskudo leśna Pozdro i see u in game


"...Are you affraid of the dark?...
You schould be, I'm there..."

Offline

 

#9 2007-01-22 13:07:16

JaQL

Mrok Shillien

Punktów :   

Re: 5 lvl klanu <<<<< :)

Tor pytanie takie małe heh...

skoro mozesz juz dać ally to kiedy sie to stanie i ile klanów masz na oku ? no i czy zmieniamy cresta na ally czy dołozymy cos do tego ktory mamy ?


Shillien, tam powstalem z pyłu, tam jest me mroczne serce, i tam spocznie kiedyś moja dusza...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaterace janpol