Forum klanu ...

Sprawy klanowe i nie tylko :)

Ogłoszenie

Słuchajcie ziomale, jesli chcecie pograc sobie w lajnejdżyka to zapraszam na Exi - Torki ^^

#1 2007-01-13 02:33:19

Torkyn

^^

Punktów :   

>>>Składki--DarkSquad<<<

Fundusze operacyjne jednym zdaniem: Ogłaszam zbiórkę pieniąchów na poczet klanu i jego przyszłej działalności w swiecie l2. żeby nie było, że jesteśmy gorsi od innych.

Zależnie od lvlu:
40-45 100k lub więcej( jak kto może )
46-50 250k lub więcej
51-55 350k lub więcej
56-60 500k lub więcej
powyżej 60 lvlu- 750k

Składka jest cotygodniowa no chyba że ktoś poprostu nie ma kasy, to nie płaci--proste, zdarzyć sie moze każdemu


P.S. ceny mogą ulec zmianie, po wspólnej debacie na ten temat.. ::


"...Are you affraid of the dark?...
You schould be, I'm there..."

Offline

 

#2 2007-01-13 13:26:34

JaneDo

Mroczny Rycerz

Punktów :   

Re: >>>Składki--DarkSquad<<<

zdzierca, zara bede miał 56 lvl, i wskocze w wyższy podatek, toż to skandal.

na co zbieramy, że tak zapytam, i od razu mówie, że jak co to dam w poniedziałek, bo musze te 500k uzbierać, a to nie takie proste dla SR.

mam, propozycje, aby w tym watku odnotowywać wpłaty w sensie kto ile i pisać na co bedą w razie co przeznaczone.


Brak pieniędzy jest źródłem wszelkiego zła.

Offline

 

#3 2007-01-13 18:21:05

Alya

Mroczny Rycerz

Punktów :   

Re: >>>Składki--DarkSquad<<<

troche wysokie te skladki no i nie ma znizek dla bufferow a im ciezej zdobywac kase (wiekszosc questow odpada bo itemy nie leca bo buffer nie zabija-sprawdzalam na kilku questach zeby nie bylo )
no i mozna by np ustalic po jakim kursie aa liczyc (czesc klanow zamiennie zbiera skladki w a i aa jak kto woli)

ja moge miec klopot ze skladkami bo:
1) ostatnio przez lagi sie nie dalo grac i jak tak bedzie dalej to nie wiem
2) w l2 gram skokowo =P moge grac tydzien codziennie a potem przez miesiac wcale =P (w koncu RO to moja milosc a nie l2 )

Offline

 

#4 2007-01-13 20:04:39

JaneDo

Mroczny Rycerz

Punktów :   

Re: >>>Składki--DarkSquad<<<

hmm, moze cos masz z łaczem, mnie laguje niewiele, czasami z 5-10 minut mam opóxnienia, ale w 90% jest czysto. mam 1mb/s, moze dlatego nie mam problemów.


Brak pieniędzy jest źródłem wszelkiego zła.

Offline

 

#5 2007-01-13 21:50:43

Alya

Mroczny Rycerz

Punktów :   

Re: >>>Składki--DarkSquad<<<

nie lacze mam ok z serwerami stojacymi w niemczech mam klopot ale dzisiaj bylo bylo ok oby jak najdluzej tak bylo...

Offline

 

#6 2007-01-14 01:30:42

Torkyn

^^

Punktów :   

Re: >>>Składki--DarkSquad<<<

co do wysokosci skladek tojest pierwsza wstępna propozycja tylko, a kasa miala isc puki co na pomoc dla graczy co maja klopoty ze swoja kasa, dla ewentualnych biedakow, ktorym trzeba pomóc , tak ja to wymyslilem, a potem to juz na clan hall na przyklad, mozna zbierac
więc, jesli chodzi o wysokość składek, to mogę zmienić, aż takim zdziercą nie jestem , tylko napiszcie mi swoje propozycje


"...Are you affraid of the dark?...
You schould be, I'm there..."

Offline

 

#7 2007-01-14 09:11:39

JaQL

Mrok Shillien

Punktów :   

Re: >>>Składki--DarkSquad<<<

Tor bądź zdziercą bądź tyranie ty
dobra sorrki ze sie odezwałem to nie mój dział


Shillien, tam powstalem z pyłu, tam jest me mroczne serce, i tam spocznie kiedyś moja dusza...

Offline

 

#8 2007-01-14 23:24:29

Alya

Mroczny Rycerz

Punktów :   

Re: >>>Składki--DarkSquad<<<

Torkyn napisał:

kasa miala isc puki co na pomoc dla graczy co maja klopoty ze swoja kasa, dla ewentualnych biedakow, ktorym trzeba pomóc

no i tu z racji tego ze juz sporo gram w tego typu gry moja uwaga:
pomoc powinna byc dla tych co sa dlugo w clanie/placa skladki
zdarzaja sie osoby co ida do jakiegos klanu aby dostac equip/latwo sie wylevelowac a jak osiagna 6x lvl to pojda do najlepszych klanow
mozna niby zrobic tak ze jak ktos odchodzi a dostal cos od klanu to w momencie odejscia ma to oddac ale to nie przejdzie bo jak go do tego zmusic? no i zawsze moze powiedziec ze cos dropnal bo zginal i podniesli... (no i tak btw co to za serwer gdzie sie nie kaze ludzi podnoszacych nie swoj drop )

co do clan hall to przeznaczylabym na niego wszystkie skladki poniewaz jak tylko sie jakis trafi to warto go wykupic (bo juz nie ma wolnych ) pomoc dla czlonkow moze poczekac a warto miec kase na ch tak "jakby co"

Offline

 

#9 2007-01-15 21:14:42

JaneDo

Mroczny Rycerz

Punktów :   

Re: >>>Składki--DarkSquad<<<

myslalem na poczatku, ze w tej grze ciezko jest o kase, ale to nie prawda, kase mozna tu zarobic, i to calkiem sporą, jak bedziesz w grze Tor to sie odezwij zaplace 500k skladkowego i tyle bede placil co tydzien, jezeli oczywiscie bede mial czas aby wystarczajaco dlugo grac i zarobic, bo jednak wypad na 2h kosztuje mnie ok 120k, a zarabiam ok 350k, samej gotowki, wiec tez mam spore wydatki na utrzymanie, ale 500k tygodniowo jestem wstanie odlozyc bez uszczerbku.

na razie na nic nie zbieram, tylko matsy chomikuje, ale skoro nic nie robimy wspolnie w kwesti tworzenia eqipu(na razie) to zatrzymam je w swoim schowku. Pozniej w razie potrzeby odstapie co bedzie trzeba.

wg mnie nie powinno sie pomagac graczom w zbieraniu kasy, bo przeciez sami wiedzieli wybierajac profesje jak bedzie wygladac adena w ich plecaczkach. kasa powinna isc na sprawy calego klanu, jak wyzszy level, czy cos tam do czego jest potrzebna.


Brak pieniędzy jest źródłem wszelkiego zła.

Offline

 

#10 2007-01-15 21:15:50

Torkyn

^^

Punktów :   

Re: >>>Składki--DarkSquad<<<

Alya napisał:

co do clan hall to przeznaczylabym na niego wszystkie skladki poniewaz jak tylko sie jakis trafi to warto go wykupic (bo juz nie ma wolnych )

dobra, wiec ogłaszam, że składki pujdą na poczet naszego własnego M-1 warto miec chatkję jakąś YO!


"...Are you affraid of the dark?...
You schould be, I'm there..."

Offline

 

#11 2007-01-16 13:07:49

Alya

Mroczny Rycerz

Punktów :   

Re: >>>Składki--DarkSquad<<<

JaneDo napisał:

wg mnie nie powinno sie pomagac graczom w zbieraniu kasy, bo przeciez sami wiedzieli wybierajac profesje jak bedzie wygladac adena w ich plecaczkach. kasa powinna isc na sprawy calego klanu, jak wyzszy level, czy cos tam do czego jest potrzebna.

hehe ja jak nie mam kasy to lowie rybki (kasa malym kosztem ale zajecie dosc nudne i monotonne )

Offline

 

#12 2007-01-16 14:21:40

JaneDo

Mroczny Rycerz

Punktów :   

Re: >>>Składki--DarkSquad<<<

no ale mozesz wtedy poczytać ksiązke czy tez pouczyć sie nad wodą.


Brak pieniędzy jest źródłem wszelkiego zła.

Offline

 

#13 2007-01-25 23:54:30

Torkyn

^^

Punktów :   

Re: >>>Składki--DarkSquad<<<

UWAGA: Po burzliwych obradach sejmu klanowego ogłaszam składki w wysokości:
40-49 lvl ==> 100k
50-59 lvl ==> 200k
60-69 lvl ==> 300k
70+ ==> 500k

Wpłaty proszę dokonywać do clan warehouse lub do mnie albo nevaeha

Zwolnieni z opłat są gracze bez 1 profki.

Wpłaty rozpoczną sie od przyszłego tygodnia.
YO!


"...Are you affraid of the dark?...
You schould be, I'm there..."

Offline

 

#14 2007-01-26 00:54:01

Alya

Mroczny Rycerz

Punktów :   

Re: >>>Składki--DarkSquad<<<

chyba bez 2 proofki ;p

*no i tu moja propozycja aby niepotrzebne partsy b grade/recki b grade wrzucac do cwh (potem mozna z tego ludziom equip zlozyc lub sprzedac i pieniadze przeznaczyc na klan)

*no i przydaloby sie zbierac tez PoCaF aby rozwinac CWH

*proponuje tez wplacac skladki w aa zamiast w a tylko trzeba ustalic przelicznik

*skladki sa bardzo niskie dlatego proponuje jakies wypady klanowe gdzie by spoil spoilowal a itemy by szly do CWH

*ostatnio CH byl wolny w Aden 20kk i 22kk dlatego powinnusmy taka kwote jak najszybciej zebrac i gdy tylko sie jakis wolny pojawi to go wykupic

Offline

 

#15 2007-01-26 15:27:38

JaneDo

Mroczny Rycerz

Punktów :   

Re: >>>Składki--DarkSquad<<<

teraz ja, składki nie stanowia problemu, sa niewygórowane, ale...

załozyłem spoila bo za cholere nie da razy klanowo czegos zrobic. moja złożona propozycja w kwestii ubierania głownie w armory po kolei klanowiczów pozostała bez odzewu, dlatego sam się wziałem za zbieranie matsów i partsów, idą na to ogromne nakłady, wiec nawet ta składka bedzie duzym obciążeniem.

nie o to jednak chodzi, moim skromnym zdaniem natomiast, powinniśmy ubierać po kolei najwyższe levele, i to tyle. A wszystko powinno się dziać wg zasług i czasu gry... Lider klanu ustala kogo ubieramy, i ubieramy, a jak ubierzemy, to ubieramy nastepnego, a tak, kazdy sie rozdrabnia, a wiadomo, ze siła w kupie.

a to tylo OT:)


Brak pieniędzy jest źródłem wszelkiego zła.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl