Forum klanu ...

Sprawy klanowe i nie tylko :)

Ogłoszenie

Słuchajcie ziomale, jesli chcecie pograc sobie w lajnejdżyka to zapraszam na Exi - Torki ^^

#1 2006-11-01 23:28:12

Torkyn

^^

Punktów :   

Pytania o grę

Czyli mozna by tu zadawać pytanka jakby ktoś czegoś nie wiedział... nie wiem czy w tym dziale mozna coś takiego zrobić, ale jak co to lider niech skasuje... jego wola i prawo:)

I oto moje pierwsze pytanie: jak robić screenshoty w grze?


"...Are you affraid of the dark?...
You schould be, I'm there..."

Offline

 

#2 2006-11-02 00:05:28

KobylCaco

Starszy Mroku

Punktów :   

Re: Pytania o grę

żeby zrobic screenshoty w grze musisz nacisnac na klawiaturze przycisk  "PRINT SCREEN" jest kolo f12

Ostatnio edytowany przez KobylCaco (2006-11-02 00:06:24)


MESSENGER
OF FEAR IN SIGHT
DARK DECEPTION KILLS THE LIGHT

Offline

 

#3 2007-01-10 11:49:34

JaneDo

Mroczny Rycerz

Punktów :   

Re: Pytania o grę

to moje pytanko, do ktorego "+" jest bezpiecznie enchantowac bron i armor?? i jakie sa skutki przesady??


Brak pieniędzy jest źródłem wszelkiego zła.

Offline

 

#4 2007-01-10 11:51:49

Torkyn

^^

Punktów :   

Re: Pytania o grę

do +3 mozna spokojnie, od +4 zaczynaja sie schody.... możesz przepalić broń armor etc.


"...Are you affraid of the dark?...
You schould be, I'm there..."

Offline

 

#5 2007-01-10 11:59:16

JaneDo

Mroczny Rycerz

Punktów :   

Re: Pytania o grę

no to bedzie +3 na łuku, własnie rano zalozyłem:) ale sie cholera niebardzo zaczął świecic na niebiesko.

a zbroje tez juz powoli enchantuje, aaa, Torkyn, jak tam zbieranie na Theca boots, czy może juz zaniechałes??


Brak pieniędzy jest źródłem wszelkiego zła.

Offline

 

#6 2007-01-10 12:03:06

Torkyn

^^

Punktów :   

Re: Pytania o grę

zbieram, ale właściwie nie zbieram, dopiero zaczne jakoś czasu nie mam narazie, przypomnij mi z czego leca czesci na buty?


"...Are you affraid of the dark?...
You schould be, I'm there..."

Offline

 

#7 2007-01-10 12:04:55

JaneDo

Mroczny Rycerz

Punktów :   

Re: Pytania o grę

textury najważniejsze, njtrudniej znaleźć:( a leca z Unicornow i Master Vale chyba na Pirates. sprawdz w drop calkulatorze. trza sie wybrac do EV albo na Wyspe Piratów.


Brak pieniędzy jest źródłem wszelkiego zła.

Offline

 

#8 2007-01-10 12:07:23

Torkyn

^^

Punktów :   

Re: Pytania o grę

ok, dzieki, sprawdze


"...Are you affraid of the dark?...
You schould be, I'm there..."

Offline

 

#9 2007-01-10 12:54:53

JaneDo

Mroczny Rycerz

Punktów :   

Re: Pytania o grę

jeszcze takie cos, jak sie dostac na Invaders, czy jak to tam sie nazywa?? jak patrze, to tam jest giga drop itemow.


Brak pieniędzy jest źródłem wszelkiego zła.

Offline

 

#10 2007-01-11 11:35:14

JaQL

Mrok Shillien

Punktów :   

Re: Pytania o grę

Wiesz nie jestem do końca pewny jak z tymi invaderami jest ale tam jest jakiś dziwny teleport... chyba trzeba questa od posagu w cata albo necro zebrac kamienie seal stony i dimension - questowe i ten posag w party cie przeniesie w dziwne miejsce. one sa w domension zone wiec to pewnie jakies festiwalowe moby albo coś w tym stylu... ale z tego co wiem to chyba tylko w party tam wpuszczają i trzeba miec odpowiednia ilość seal stonow i dimensionow. kiedys próbowałem sie tam dostać ale sie w czasie nie wyrobiłem i seal stonow mi zbrakło ale któregoś dnia albo wieczora mozemy sie zebrać i spróbować tam wejść



Niemal każda broń, lub pancerz może zostać bezpiecznie ulepszony do wartości +3, Jednoczęściowe pancerze mogą zostać bezpiecznie ulepszone do +4.


Shillien, tam powstalem z pyłu, tam jest me mroczne serce, i tam spocznie kiedyś moja dusza...

Offline

 

#11 2007-01-11 16:51:01

JaneDo

Mroczny Rycerz

Punktów :   

Re: Pytania o grę

pytanko, jak mam zielonego soul cryształa na odpowiednim stage( a jeszcze nie mam:), to u kogo sie zakłada Evasion na łuk??


Brak pieniędzy jest źródłem wszelkiego zła.

Offline

 

#12 2007-01-11 19:04:00

JaQL

Mrok Shillien

Punktów :   

Re: Pytania o grę

U blacksmitha w blacksmith shopie w ktoryms z miast najlepiej w giran sprawdz jak juz bedziesz mial crysza


Shillien, tam powstalem z pyłu, tam jest me mroczne serce, i tam spocznie kiedyś moja dusza...

Offline

 

#13 2007-01-12 11:03:17

JaneDo

Mroczny Rycerz

Punktów :   

Re: Pytania o grę

ok, , dupowato jest z tym expieniem kryształu, bo cholera nie wiesz czy i gdzie i jak często wchodzi stage, czy jest coraz ciężej, czy wchodzi łatwiez wyzszych lvl mobów?? czy może zmarnujesz kryształ.

stage 3 weszło w moment, ale potem zabiłem ze 40 haritów i no able. zmieniłem na inna kolakcje i tez dupa.

no ale nic, bede próbował dalej, czy w Giants Cave moby sa mocne, czy dam se rade sam??


Brak pieniędzy jest źródłem wszelkiego zła.

Offline

 

#14 2007-01-12 12:04:54

JaQL

Mrok Shillien

Punktów :   

Re: Pytania o grę

do 5 stage krysza najbezpieczniej bic tak mi sie wydaje na forest mirror lizardy w quescie masz opisane jakie moby gdzie bic wiec napewno czyales ktore:) ale do 5 stage tam na spokojnie owszem bywa czasem tak ze zabijesz dziesiatki mobow i zaden nie odda duszy ale jak by było łatwo to każdy mogłby sobie krysza zrobić i nie kupowali by na rynku za dosc gruba kase a tak to zabawa dla cierpliwych i zdeterminowanych ... no i czasem sie moze tak zdarzyc ze kryształ sie rozleci nie ma reguły czy na 1 czy na 7 stage zawsze moze sie zdarzyc... i na wyzszych lvlach wcale nie idzie szybciej. w GC jak sobie robiłem to jesden lvl wszedł szybko a kolejny dopiero po kolo 2 godzinach bicia niestety. no nie ma raguły moze ci sie udać zrobić to w 30 min ale mozesz tez sie bawic kilka ładnych godzin. wiec zawsze robie tak ze do 5 lvlu na forest mirror, potem 6-8 w GC sie bawie.
no w GC sa dość silne moby 54+ z czego stadami krąża po salach bestie które wyglądem sa zblizone do zwykłych mobów i sa agresywne yntzu tez sa agresy i wala magią tak jak paliote (kulki)... powiem ci tak jesli bedziesz uwazac na to co sie dzieje za tylkiem zeby cie dwa moby nie zaczely bic to mozna dac sobie rade ale  jest nie jest latwo. no i moby pomagaja sobie wiec  jak sa blisko siebie to przyjda wszystkie no i kulki maja jakiegos freeza jak cie zaczna gonic w kilka to mimo potionow na szybkość i ewentualnie buffow to jak ci w kleja to raczzej pozamiatane
nie jest tam tak strasznie ale mobow w salach jest dosc duzo i trzeba sie nakombinowac czasem poczekac az sie oddala od siebie a to czasochlonne. o ile dobrze pamietam to halingka jest najnizsza lvlem tam i chyba ma 54 potem idzie w gore. w party jest bezpieczniej ale wez kogos rozsadnego i doswiadczonego kto ci nie bedzie dobijal mobow i nie wpadnie tam pewny swojej twardosci i nie zacznie piekla.
no cos w tym stylu   mam nadzieje ze okaze sie to pomocne co napisalem bo ostatnio nie dosypiam przez robote i moj tok myslenia i formułowanie zdan lekko zawodzą


Shillien, tam powstalem z pyłu, tam jest me mroczne serce, i tam spocznie kiedyś moja dusza...

Offline

 

#15 2007-01-12 12:12:29

JaneDo

Mroczny Rycerz

Punktów :   

Re: Pytania o grę

spoko, ładnie to opisałes, bede sobie od czasu do czasu expił kryształa, zajrze jeszcze na Insolance, koło Aden. no i kaske w miedzyczasie bede zbierał, bo jak trafie w Giran kogos kto chce sprzedać, to bez wahania wezme, czasami wole bezpieczne rozwiazania, chyba, ze nie da rady inaczej.

gorzej, że jako SR wole otwarte przestrzenie, a w pokojach sie nie czuje zbyt pewnie.


Brak pieniędzy jest źródłem wszelkiego zła.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaterace janpol