Forum klanu ...

Sprawy klanowe i nie tylko :)

Ogłoszenie

Słuchajcie ziomale, jesli chcecie pograc sobie w lajnejdżyka to zapraszam na Exi - Torki ^^

#1 2007-05-25 21:53:46

Torkyn

^^

Punktów :   

Rozpad DS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Z przykrością musze powiadomić tych którzy jeszcze jako tako pozostali w grze że nasz klan sie rozpada... Jest to spowodowane notorycznym brakiem ludzi w grze, więc wspólnie z walgardem doszliśmy do wniosku, że nie ma sensu się męczyć i tego ciągnąć i dlatego rozwiązujemy klan....

Chętnych o odebranie matsów proszę o stawienie sie jutro w grze w godzinie około 16.

Miło się razem grało... nie zapomne was nigdy, ani chwil z wami przeżytych, razem myślę jeszcze się spotkamy, np u Sexy Ones:)


"...Are you affraid of the dark?...
You schould be, I'm there..."

Offline

 

#2 2007-05-26 09:15:40

gibril

Cień

Punktów :   

Re: Rozpad DS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przykro sie robi czytajac te slowa:( szkoda ze nasz "starszy brat" sie rozpada. Mam nadzieje ze pozostanie miedzy nami przyjazn i ze jeszcze nie raz przyjdzie nam walczyc ramie w ramie z wrogami i wszelakiej masci potworami. Jesli sa osoby ktore chca sie trzymac dalej z ludzmi, ktorych poznali w sojuszu exidium to nasz klan chetnie takich przyjmie. Ehh... Pewien rozdzial wielkiej historii powoli sie zamyka:( Szkoda i jeszcze raz zapraszam do SexyOnes.
Pozdrawiam
Kay

Offline

 

#3 2007-05-26 09:19:51

Torkyn

^^

Punktów :   

Re: Rozpad DS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dzięki kay ja się chyba zjawie u was...


"...Are you affraid of the dark?...
You schould be, I'm there..."

Offline

 

#4 2007-05-27 14:59:38

WALGARD

Moderator

Punktów :   

Re: Rozpad DS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hm.. od czego tu zacząć napewno chcialem podziekowac wszystkim za wspolna gre. Napewno bede do waszej dyspozycji jesli chodzi o craft i chetnie pomoge, chciałbym sie spotkać z wiekszoscia osob z ktorymi spedzilem tyle czasu w jakims klanie ale to czas pokaze, może bedzie to realne.

Offline

 

#5 2007-05-27 18:34:30

JaQL

Mrok Shillien

Punktów :   

Re: Rozpad DS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Z tego wniosek ze ludzie pracujacy, uczacy sie, majacy rodziny nie powinni wchodzic do klanow bo w pewnym momencie robota albo inne obowiazki zmusza ich do niegrania i wtedy klops... ja jeszcze w terenie jestem niestety wroce do domu pewnie cos kolo 22 dopiero wejde do gry ale ogolnie lipa lipa lipa...


Shillien, tam powstalem z pyłu, tam jest me mroczne serce, i tam spocznie kiedyś moja dusza...

Offline

 

#6 2007-05-28 15:52:59

JaneDo

Mroczny Rycerz

Punktów :   

Re: Rozpad DS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

słuchajcie, wbijmy sie do jednego klanu, czy to bedzie SexiO czy tez inny, ale chodzmy razem.


Brak pieniędzy jest źródłem wszelkiego zła.

Offline

 

#7 2007-05-28 17:02:17

Torkyn

^^

Punktów :   

Re: Rozpad DS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jestem za...


"...Are you affraid of the dark?...
You schould be, I'm there..."

Offline

 

#8 2007-05-29 17:56:15

gibril

Cień

Punktów :   

Re: Rozpad DS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rozumiem ze chcecie isc do silnego klanu gdzie bedziecie mogli w pelni wykorzystywac wasze mozliwosci. Ja moge Was wkrecic tak zebyscie byli razem w jednym klanie, chodiz mi o klan Freaks, pisalem o tym juz na shoucie ale napisze  tez tutaj . Mam tam kolege i on pogada z liderka klanu to moglibyscie razem tam isc. Chodzi mi o takie osoby jak Walgard Paulaa NevaehPL JaneDo. Napiszcie mi co o tym myslicie i kto ewentualnie chcialby tam isc. Nie chce ingerowac w wasze sprawy ale mysle ze to dobra propozycja. Jesli bedziecie juz wiedzieli co robicie dalej to napiszcie mi na moj numer gg: 4345419. Pozdrawiam i do zobaczenia w grze

Offline

 

#9 2007-05-29 18:59:49

JaQL

Mrok Shillien

Punktów :   

Re: Rozpad DS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ok rozpad to rozpad grało się naprawdę fajnie i spoko z was herbatniki i lolki to była dobra ekipa i cieszę się że was poznałem mimo że tylko w swiecie L2 i na TSie... Życzę full dropów i lekkiego expa... pewnie się jeszcze spotkamy na którymś z expowisk


Shillien, tam powstalem z pyłu, tam jest me mroczne serce, i tam spocznie kiedyś moja dusza...

Offline

 

#10 2007-06-07 01:46:16

Torkyn

^^

Punktów :   

Re: Rozpad DS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oficjalnie DS już nie istnieje. Dzięki za wspólną grę..


"...Are you affraid of the dark?...
You schould be, I'm there..."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaterace janpol