Forum klanu ...

Sprawy klanowe i nie tylko :)

Ogłoszenie

Słuchajcie ziomale, jesli chcecie pograc sobie w lajnejdżyka to zapraszam na Exi - Torki ^^

#1 2007-05-22 16:29:30

Kendo

Użytkownik

Punktów :   

Odzszedłem

To nie była łatwa decyzja.Postanowiłem odejść z klanu.Ktoś zapyta dlaczego?Nie ma jakiegoś konkretnego powodu ,nikt mnie zraził klan spoko ale...widzę że klan i ally nie rozwija się ,ludzie nie grają etc.Mam nadzieję że nie macie do mnie żalu i nadal pozostaniemy przyjaciółmi.Jeśli mam wobec kogoś jakieś długi zobowiązania to piszcie do mnie.Jeszcze raz przepraszam i pamiętajcie że mimo że nie jestem już w klanie zawsze możecie na mnie liczyć i zawsze chętnie wam pomogę.Cya

Ostatnio edytowany przez Kendo (2007-05-22 16:30:52)

Offline

 

#2 2007-05-23 08:50:26

Torkyn

^^

Punktów :   

Re: Odzszedłem

kendo, powinienem cie za to zjebać od góry do dołu... mało osob grało to sie wypisałeś? myślałem że jesteś troche bardziej odpowiedzialny w tej kwestii. w zasadzie to set dooma powinienes oddać, ale jak oddasz recki to myślę że bedzie dobrze. aczkolwiek poczekamy co powie walgard, bo on rządzi matsami.

Kendo- chłopie... no kurcze wracaj do nas, to rozkaz, a jak nie to chociaż prośba... nie mamy BD w klanie..jesteś nam potrzebny


"...Are you affraid of the dark?...
You schould be, I'm there..."

Offline

 

#3 2007-05-23 17:15:19

Kendo

Użytkownik

Punktów :   

Re: Odzszedłem

Zasadniczo masz racje ale..skoro ja mam oddać set dooma to tak samo mogę chcieć zwrotu all matów które dałem do klanu.Jeszcze raz powtórzę do klanu nie wrócę.Nie chce byśmy byli wrogami.Gram już trochę w L i dopiero 2 raz zrobiłem taki numer i gwarantuje że to nie łatwa decyzja ale przemyślana.Jeszcze raz przepraszam ale decyzji nie zmienię.Cya

Offline

 

#4 2007-05-23 21:59:27

Torkyn

^^

Punktów :   

Re: Odzszedłem

dobra, w takim razie powodzenia na nowej drodze życia... [nie zmienia to faktu,że jestem zły i zawiedziony]


"...Are you affraid of the dark?...
You schould be, I'm there..."

Offline

 

#5 2007-05-24 18:28:48

JaneDo

Mroczny Rycerz

Punktów :   

Re: Odzszedłem

w przypadku argumentu, ze mało osób gra, to nie powiedziałbym, żebyś ty jakos sie wyrózniał w tej kwestii.

odszedłeś w chwili, kiedy reorganizuje sie ally, zły moment wybrałes. nie ucieka sie do innych bo lepszą ofertę dali. no ale cóż,  powodzonka życze i dziekuje za te kilka wspólnych wypadów.

Ostatnio edytowany przez JaneDo (2007-05-24 18:29:38)


Brak pieniędzy jest źródłem wszelkiego zła.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl